Menüü

Jumalateenistused

Reedeõhtune palvejumalateenistus

See on õhtune koosviibimine, kus olulisel kohal on arutelu, milles igaüks võib osaleda ja palved gruppides. Alates novembrist saadakse kokku kell 18.00.

Laupäevahommikune hingamispäevakool

See on kulminatsioon nädalasisesele isiklikule piibliõppele, mis toimub ühiste materjalide alusel. Hingamispäevakoolis korratakse õpitut ja jagatakse oma mõtteid selle üle. Käesoleva kvartali teemaks on “Pääsemine ainult usu läbi: Pauluse kiri roomlastele”.

Lastele on oma piiblitunnid vastavalt vanuserühmale:

1) 0-4 aastased
2) 5-9 aastased
3) 10-14 aastased

Laupäevahommikune jumalateenistus

See on koguduse peamiseks ühiseks jumalateenistuseks, mille eesmärk on meid lähendada üksteisele ja Jumalale. Peamisteks teenistuse osadeks on ühislaulmine, eestpalve ja jutlus.

Laupäevaõhtune piibliuurimissari

Piibliuurimissari on kõigile, kes soovivad saada rohkem teadmisi Piiblist. Piibliuurimissarja viib läbi Olev Uuk ning sarja teemaks on “Õhtu Jeesusega Õlimäel”

Väikegrupid

Palvegrupp teisipäeval 

Igal teisipäeval kell 15:00 saavad kokku inimesed, et ühiselt piiblit uurida ja palvetada.

Naiste grupp

Kord kuus kogunevad naised, et arutada just nende teemade üle, mis on neile olulised. Et teada, millal toimub, jälgide infot esilehel

Palvenädal

Sel sügisel toimub palvenädal 4.-11. novembril. Palvenädala teemad asuvad tartu.advent.ee lehel Palvenädal 2017 teema all. Novembri alguses tulevad ka palvenädala materjalid keskkonda advent.ee